[]

Blablacar nasıl işlevsel olur ?

Yolculuk İçin rezervasyon gönderiyorum onay alamıyorum birtürlü ,mesajda atıyorum üstelik çok yoğun ilan var da neden kimse iplemiyor beni illa kadın mı olmak lazım işlevsel olması İçin ?
 
Bide bazıları var sistemde belirtilen ücretin iki katı kadarını talep ediyorlar ,yaptırım uygulanamaz mı böylelerine


  • paralanka  (14.08.19 13:46:49) 
İleri tarihli ise olta atıyor o puştlar. Rezervasyonu onaylasa bile güvenmem. Yolculuktan bir gün önce bakmak en faydalısı. Resmi olan, farklı tarihlerde girilmiş 3-4 yorumu olan, senden başka rezervasyon almış araçlardan iş çıkıyor. Bir de mesaj attıktan sonra telefon numarasının açılması lazım. Açılmıyorsa zaten guvenilmezdir.


  • baal  (14.08.19 13:48:03) 
Bursa’dan İstanbul’a bakıyorum bugün içinde dediğiniz gibi çok değişik amaçlarda kullanılıyor sanırım , umarım düzgün birisine denk gelirim :)


  • paralanka  (14.08.19 13:55:36) 
Uygulamada kimlik ve facebook doğrulaması olan insanları görebiliyorsun.Bunlarla iletişime geç ve mutlaka yorumlarına bak kullanıcının .Böylece elersin diğer amaçla kullanan kişileri.


  • choclatetekila  (14.08.19 16:03:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.