[]

Duyuru'ya ne oluyor ?

Kaçtır birine cevap yazacağım, zart diye "log-off" oluyorum, yazdığım cevap da uçuyor. Sorun bir tek bende mi ?
 
Bende olmuyor.


  • dont eat me  (14.08.19 12:43:07) 
bende de.

başka biri hesabınıza giriş yapmaya çalışıyor olabilir. şifreyi değiştirin, bir ihtimal.
  • avianthem  (14.08.19 12:51:03) 
Ben de oluyor.


  • dolan dolmuş  (14.08.19 13:12:02) 
Sürekli farklı farklı hesaplara gir çık yapıyorsunuz ya aletin de kafası karışıyor haliyle.

Bende olmuyor.
  • new day new life  (14.08.19 13:44:02) 
Mesajları yollamadan kopyalıyorum ben.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.08.19 14:14:37) 
Bende oluyor. Uzun süre inaktif olunca aslında sistem siteden atıyor, ama bir butona falan tıklayıp etkileşime geçene kadar farketmiyoruz durumu. Yazıyı göndermeden önce ctrl+a ctrl+c yapmakta fayda var, el alışkanlığı oldu bende.


  • plutongezegendegilmi  (14.08.19 15:08:00) 
Gündüz çıldırmıştı ama şu an yazabiliyorum ben de. Bilemedim, duyuruyu gene bozdular herhalde.


  • Avoiding The Puddle  (14.08.19 23:22:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.