[]

Yarışma programı adı

Merhaba,

Şöyle eskilerde bi yarışma programı vardı. Türkiye'de denizin ortasında bir kalede çekiliyordu sanki gibi hatırlıyorum. Fear factor değil herhalde. Yine o tarz oyunlar vardı galiba. Yılları 2000-2010 arası olabilir sanki. Anımsayan var mı?

Teşekkürler

 
Anahtar bulmaya çalışıyorlardı. Aslan falan vardı kafeste. Bilmeceler de vardı. Yanlış hatırlamıyorsam bizim ensest murat ve tabii ki kadrolu sunucu öykü de vardı işin içinde.


  • Bruce  (14.08.19 02:56:36 ~ 02:57:05) 
evet öyle bi anahtar bulmacalı bişeyler vardı sanki. isim hiç hatırlamıyorum ben. Adı yok mu programın?


  • senolll  (14.08.19 02:58:47) 
Macera Kalesi Fort Boyard evrim akın sunuyordu


  • egokalp  (14.08.19 03:07:58) 
Evet, Macera Kalesi doğru cevap! Yalnız Türkiye'de değilmiş bu Atlas Okyanusu'ndaymış ya :D o kısmı çok yanlış hatırlamışım. www.youtube.com


  • senolll  (14.08.19 03:13:59) 
Bir de macera adası diye bir program daha vardı. Onu da Defne joy foster sunuyordu.


  • ceyhan prensi adana  (16.08.19 14:29:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.