[]

Acr ve android

Merhaba, pek cok sevip pro lisansini aldığım acr uygulaması bazı telefonlarda artık kullanilamiyormus galiba.
Bendeki note 5in ekranı kirildiktan sonra degistirildi ama birkaç ay sonra kosesinde ışık seridi olustu. Bu nedenle yeni bir samsung almayı düşünüyorum ama acr kullanamacaksam almak istemem. Bir suredir numaraları kaydetmese de gorusmeleri kaydediyor ve paylasabiliyorum cunku. Sizde ne durumda, hangi modelde ne şekilde çalışıyor paylasirsaniz sevinirim. Ona göre model secerim. Bir de ekranı bir daha yaptirmak mantiksiz di mi? Ilk hali gibi olmuyor herhalde? Teşekkürler. 
Android 9 ile ses kaydetme kullanılamıyor artık.
Alacağın yeni telefon android 9 olacağı için kullanamayacaksin sende.
Telefonun kendi icinde öyle bir program varsa kullanacaksın yoksa da rootlaman lazım telefonu.
Ben Huawei kullanıyorum telefonun kendinin böyle bir özelliği var.
  • etna  (14.08.19 08:27:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.