[]

Balayı için uçak bileti ve soyadı sorunsalı

Uçak bileti alacağım. Düğünüm Cuma günü, biz Pazartesi yola çıkacağız. Biletleri evlenmeden önceki soyismi ile mi almalıyım yoksa evlendikten sonraki soyadı ile mi bilemedim? Evlilik cüzdanı falan kabul ediliyor mu? Nedir bu durumun aslı bilen var mı?
 
Nüfus cüzdanınız/pasaportunuzda ne yazıyosa o. Medeni durum sorgulanmaz biletlerde.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (13.08.19 23:19:12) 
Cumadan pazartesiye kimlik ve pasaport yenilemeyecekseniz önceki soyadıyla.


  • kobuzchu kiz  (13.08.19 23:33:37) 
ismin ve soyismin kimlik-pasaportla tamamen tutması lazım. aksi takdirde uçağa alınmanız mümkün olmaz. en temizi biletleri internetten değilde acenteden alın. en azından havaalanında başınız ağrımaz.


  • tururo  (13.08.19 23:40:44) 
kimlik degismedigi icin biz eski soyisimle aldik. her ihtimale karsin da yanimizda evlilik cuzdanini goturduk fakat geerek kalmadi zira hicbir problem olmadi.


  • seksli harf  (14.08.19 04:36:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.