[]

Parmağıma ne olmuş?

Merhaba,

Ayak serçe parmağımın yanındaki parmak birkaç haftadır acıyor. Başta tırnaklarım uzun ve bütün gün ayakta çalışıyorum o yüzden acıyordur diye düşünüyordum ama tırnakları kestim hala acıyor. Şişkinlik ve kızarıklık var, serçe parmağa temas ettiği yer. Tam kendim bakamıyorum ama fotoğrafını çektim ve sanki ortada delik var gibi :/ bi böcek falan mı ısırdı acaba? Kenarda aslında öteki parmak var oraya da böcek nasıl girerse. Doktora gidebilecek uygun zamanım yok bugünlerde, sizce ciddi bişey midir?

Fotoğraf; Hassas olanlar bakmasın
eksiup.com

Teşekkürler

 
encrypted-tbn0.gstatic.com

Bence bir şekilde orada açık yara olusmus, sonra da hafiften enfeksiyon kapmış. Ama geçer yakında 1-2 krem sur. Tabii bunlar sallama, belki de yakında örümcek adam olucaksin
  • üğpoıuy  (13.08.19 22:44:43) 
bana böcek ısırığı gibi geldi. hatta örümcek ısırığı gibi geldi. sonrasında bu delik daha da büyüyor. internette örnekleri mevcut.


  • false pretension  (14.08.19 00:30:07) 
Nur topu gibi nasır olmuş. Duoderm alıp kullanmaya başlayın ilerledikçe ağrısı artacak.


  • synax  (14.08.19 00:42:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.