[]

pasaporta 2. telefon kaydedildikten sonra ilk telefonun durumu?

Merhaba,

şimdi sahibinden.com'da falan görüyorum pasaport kayıtlı telefon satıyorlar. fiyatları da apple türkiye garantililere göre haliyle daha uygun. ama şunu merak ediyorum. diyelim 2 sene doldu adam o kaydettiği pasaporta başka telefon kaydetti. şimdi o yeni telefon kaydedince eski telefona bir şey oluyor mu? yani kullanılmaz hale geliyor mu veya yeniden bi pasaport bulup ona kaydetmemiz gerekiyor mu yoksa 1 kere pasaport kaydı yapıldıysa o telefon ömür boyu kullanılabilir mi?


 
olmuyor ama pasaport kayitli dedikleri telefonlarin cogu cakma imei. son zamlardan sonra pasaport kaydi 1500tl oldu.


  • orpheus  (14.08.19 00:22:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.