tissot marka otomatik saat su alıyor

selamlar,

elimde tissot marka otomatik saat var. 2013'te ikinci el olarak aldığım bu saati, son bir yıl rutubetli bir yerde kullandım ve saatin içinde sıvı kabarcıklar oluştu. saat çalışıyor, herhangi bir sıkıntısı yok. ancak bunu gördükten sonra saati kaldırdım bir köşeye koydum.

şimdi sorum şu: istanbul'da bu saati gösterebileceğim güvenli ve işini iyi yapan saatçi öneriniz var mıdır?

teşekkürler.

saatçiler çarşısı var eminönü tarafında bir yerlerde, oraya bir sor derim.

  • selam  (13.08.19 17:37:11)
tissotların hepsi 23-25m waterproof, sahte bence seninkisi

  • meldaras  (13.08.19 19:58:23)
Bence de orjinal değildir

  • efruz  (13.08.19 20:03:17)
orijinal seiko 5 vardı bende. 1 sene sonra su geçirmeye başladı senin dediğin gibi, daha doğrusu buhar oluşuyordu içinde. garantiden değiştim yenisi geldi, yeni gelen de 1 sene sonra aynı şekilde su almaya başladı. en sonunda ücret iadesi aldım. amazon.de'den almıştım elbette

  • burya  (13.08.19 20:06:54)
saat orijinal, ondan eminiz.

su almıyor zaten. yıllarca havuza da girdim, duşa da girdim bu saatle. su almadı, hiçbir sıkıntı olmadı. burya'nın dediği gibi, buhar oluştu içinde.

bi gidip göstereceğim bakalım.
  • avianthem  (13.08.19 20:54:18)