[]

makale

her hafta belli gunlerde mailinize ing.makale dusen bi site var mi? varsa paylasir misiniz
 
ne tarz makaleler? akademik mi?


  • viyana kangurusu  (13.08.19 10:11:17) 
ya akademik desem alani daraltmis olurum. gecen gun noooldu tadinda bisi okumam tabi ama bi konuyla alakali kendi tespitini, dusuncesini yazarsa okurum. maksat kelime ogrenmek, cumle yapilarina asinalik kazanmak


  • guldum gectim genceciktim  (13.08.19 10:14:02) 
çerezlik her gün okumalık yer falan arıyorsan:

medium.com'un newsletterına kaydolabilirsin her gün yeni yeni yazılar yolluyolar ilgi alanlarına göre. akademik değil ama gerek kendi düşünceleri gerek bilgi kaynağı olarak kullanılabilecek bir yer. tek sorun kısıtlı medium. aylık 5 tane okuyabiliyorsun bedavaya.

ilk olarak aklıma bu geliyor eğer daha fazla gelirse ekleme yaparım. geri kalanını genelde kendim arayıp buluyorum yollamıyor her yer çünkü.
  • viyana kangurusu  (13.08.19 10:21:05) 
medium.com

biraz gezip bazi yazarlari da takip ederseniz hem ilginc degisik bilgiler alip hem de alanizdaki yeni gelismelerden haberdar olabilirsiniz.
  • tanaka  (13.08.19 10:24:08) 
Popüler bilime meraklıysanız:
curiosity.com

  • simderun  (13.08.19 11:07:09) 
Genel şeyler için,
--OZY dailydose
--Stumbleupon
Alanımla ilgili
--Mendeley
--academia edu
  • retarder  (14.08.19 00:25:55 ~ 00:26:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.