[]

Growth hormonu gündüz uyurken salınmıyor mu?

Tamam gece daha çok salınıyor biliyorum da gündüz salınmıyor mu? İşsiz bir üniversiteli olduğumdan sabaha karşı yatıyorum. Ağırlık çalışmam boşa mı gidiyordur? Bir şey olmazsa kafayı vurup yattığımda 8 saat uyuyorum.
 
Karanlıkta salınıyor


  • birdposing  (13.08.19 04:48:35) 
@bird, yani gece uyumazsam spor boşa mı gidiyor?


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (13.08.19 09:03:44) 
Growth gece salınır diye bir şart yok, growth yoğunluklu olarak rem uykusundayken salınır, rem uykusuna da gece girilir o nedenle daha yoğun growth salgılanır ama growth sadece uykuda salgılanmaz ağırlık sonrası da salgılanır açlık halinde de salgılanır pek çok durumda salgılanır ama yoğun olarak gece derin uykuda salınımı olur.


  • angelus  (13.08.19 09:13:33) 
@angel, yani ağırlık çalıştığım gün sabah 5’de yatsam bile gelişme olur dimi? Akşam 10’da yatmaya göre az olsa da?


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (13.08.19 09:21:26) 
Gelişim için growth çok ciddiye alınacak bir hormon değil, gelişim çağındaki çocuklar için önemli growth sen ağırlığını çalış gerekli kalorini al gündüz de uyusan gelişim olur gece de.


  • angelus  (13.08.19 09:31:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.