[]

Epilepsi nasıl birşeydir?

Geçen hafta metroda birisi geçirdi.
Çok tuhaftı ben bilmediğimden kalp krizi sandım oradakilerden öğrendim Sara nöbeti dediler.
Biraz araştırdım da ilginç bir hastalık.
Peki bu epilepsi hastaları Nöbet sırasında birşey hissediyor mu?

 
benim arkadaşımda var, nöbetten sonra kasılmalar yüzünden iki üç gün çok fazla kas ağrısı çekiyormuş. bir de araç kullanamıyor hiçbir şekilde. aslında çok pis bi hastalık.doğru düzgün iş bulamıyor, bulsa da çıkarıyorlar falan

edit: kanka çok sorun değil de neyini beğenmedin cevabın?
  • bidakikanizialicam  (12.08.19 17:38:25 ~ 13.08.19 02:13:04) 
hisseder tabii. kriz sırasındaki en temel duygu korkudur. o ağır korku da agresifliği, etraftaki kişilere duyulan güvenin azalmasını doğurur. kriz sırasında genelde hafıza kaybı olur, kişi ne olduğunu tam olarak hatırlamaz. eğer zırhlı araç içerisinde kriz sırasında mahsur kalınırsa, balyoza ihtiyaç duyabilirsiniz. akp gittiğinde haber bültenlerini çok meşgul edecek bir hastalık.


  • rusd  (12.08.19 18:10:01) 
Ben uykuda geçiriyorum. Bir sey hissetmiyorum. Uyaninca bir yabancilasma hissi oluyor. Zaten cok yoruyor kasilmaktan oturu cene agrisi, tuvalet ihtiyaci oluyor be agir bi uyku ihtiyaci oluyor. Nobetten sonra serotonin artisina bagli olarak gun icinde rahatlamis hissettiriyor.

Herkeste ayni degil tabii bazilari baslarken aci cekiyor. Karindan beyne giden bi agri oldugunu soyleyenler var baslarken. Koku duyanlar var. Grand malde beyin kontrolden cikar zaten, bilinc kapanir. Bir sey hissedilmez.

Parsiyal nobetler var sadece belli bi bolgede olusan onlar aci verebiliyor diye biliyorum.
  • cilekesgargi  (12.08.19 23:52:09 ~ 13.08.19 00:08:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.