[]

20 yas dis cekimi iyilesme süresi

20lik dis cekimi sonrasi iyilesme ne kadar sürede olur, ne kadar ilac kullanilir. Tatile gidecektik, cekimin tarihini tatil sonrasina mi alalim karar veremedik de.
Cekecek doktorla henüz görüsme olmadi o yüzden disin durumunu bilmiyoruz, tahmini deneyimlerinizi sormak istedim. Tesekkürler 
Ağrısı 5-6 gün sürüyor. Ben çektirdiğimde gün 5 tane ağrı kesici alarak durabildim. Sizin acı eşiğinize artabilir veya azalabilir. 10 gün içinde tamamen iyileşiyor.


  • 112 hayat kurtarır  (12.08.19 16:06:23) 
Dişin nası geldiğine bağlı. Benim ilk çektirdiğim sıradan normal şekilde geliyodu, dikişsiz çektiler. İlk gün ağrı oldu ama sadece bi tane vermidon içtim. Kaldı ki çok hafif bi ilaç diş ağrıları için. Gerçi ben ağrı kesici pek kullanmam gemelde, o da var. Ertesi güne çok cılız bi ağrı oluyor, rahatsız etmiyor. Bi hafta o tarafla bişi yemedim. Hiç bi sıkıntı olmadı.


  • superfluid  (12.08.19 17:13:36) 
İki tanesini farklı zamanlarda ameliyatla aldırdım. İkisinde de tek ağrıkesici yeterli olmuştu. Yine de yeme içme zorluğunu da eklerseniz o gün yalan oluyor. Şu anda ağrınız yoksa tatil sonrasına ertelemek daha uygun gibi. Ama şimdi de ağrıyorsa tatilinizi de zehir eder,öncesinde çektirmek daha iyi,diş ağrısı şakaya gelmez.


  • asteriks  (12.08.19 17:14:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.