[]

cenem cok agriyo doktora gitmeli miyim?

sag cenem cok aciyor dun aksamdan beri. Sag cenem kulak alti kismi agriyor ve 20lik yalnizca ust disim var ama dis agrisi oldugunu da dusunmuyorum. sanki yanlis pozisyonda uyumusum gibi ama o zaman neden dun aksam baslasin agrisi? bi sey cigneyemiyorum :) beklemeli miyim doktora gidiyim mi? acil bir sey yoktur di mi?
 
akut bir çene hareketi sonucu olmuş olabilir. esneme gülme sert bir şey yeme vs. eklem ağrısı olduğuna emin isek günde 1 adet tilcotil iyi gelecek. bir an önce hekiminizi görüp netleştirin.


  • carabelli  (12.08.19 11:15:13) 
diş ağrısı yüzün farklı yerlerine de vurabilir. diş ağrısı olma ihtimali de yüksek.


  • silver apple  (12.08.19 11:51:02) 
halamin cenesi cikmisti. o tarz bir sey olmasin yani ciksa daha agir olurdu da herhalde, belki ters bir hareket olmustur. zaman zaman bende de oluyor ters hareketle sonra ama biraz hareket ettirip normale döndürüyorum.
bence doktora gidin daha kötü olmadan. bana bahsettiginiz yer dis degil de cene eklemi gibi geldi. benim agrim da tam orada oluyor.

  • kaputt  (12.08.19 12:14:11) 
@kaputt çene çıkıklığında hasta ağzını hiç kapatamaz ve konuşamaz. değildir.


  • carabelli  (12.08.19 12:22:33) 
sanırım carabelli yazdığı gibi bi durum var, çok teşekkür ederim


  • xvyz  (12.08.19 13:43:28) 
Bazen çiğnerken falan oluyor öyle ya aşırı şiddetli ya da git gide artan bir ağrı yoksa 2-3 gün bekle bence, geçmezse artarsa gidersin.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (12.08.19 17:12:21) 
Git bir film falan çektir, binbir türlü rahatsızlık var, geciktirme.


  • sarcophagus  (12.08.19 19:52:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.