[]

Yazmayan tükenmez kalem nasıl yazar?

Evde çekmecelerin birinde buldum, fi tarihinden kalma BIC marka hiç paketi açılmamış tükenmez kalemler. Dolular ama yazmıyorlar. Çakmakla ucunu hafiften yakıyorum, 20-30 saniye yazıyor, sonra gene yazmıyor, yani her defasında çakmakla ısıtmam lazım 20-30 sn için. Çakmağa fazla tutunca da ucu yanıyor hepten zarar görüyor. Başka yolu var mı, epey sinir bozucu, direk çöpe mi?
 
Sıcak suda bekletsen olur belki


  • westblack  (11.08.19 16:43:39) 
bi kevgirin üstüne sırala hepsini altına da kaynamış su olan bi tencere koy. yarım saat sonra düzelir muhtemelen


  • bidakikanizialicam  (11.08.19 16:59:51) 
Köküne ip bağlayıp hızlıca kendi etrafinda cevir merkezkaç kuvveti ile murekkep ucundaki topa nüfuz etsin


  • basond  (11.08.19 20:19:59) 
Mürekkepleri kurumuştur. At gitsin illa kullanacam diye çile çekme. Mürekkebin bir ömrü var.


  • idexo  (11.08.19 22:03:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.