[]

Bilkent, Odtü matematik mezunları ne yapıyor?

Türev integral çözmeyi çok seviyordum sınava hazırlanırken. Ama matematik zekam yüksek olmadığından matematikte hep süre sıkıntım oldu. Geometri zaten yapamıyordum ve sevmiyordum da. Matematiğim biraz daha iyi olsaydı tıp kazanacak puanım olurdu. Hukuk yazdım sonra. Acaba hata mı ettim bilkent odtü'de mat okusam önüm daha mı açık olurdu? Ne kadar kazanıyor bu iki okulun mezunları, yurtdışında iyi pozisyonda çalışıyorlar mı?
 
Matematik öğretmeni olan var, bankacı olan var, finansı, sigortacı olan var.


  • playing star again  (10.08.19 21:56:29) 
Yazılımcı olanı da var. Matematikte sıkıntı yaşayıp matematik seçmek çok büyük hata zaten. Öyle lise matematiği değil ünide görülen sonuçta.


  • bahoho  (10.08.19 22:06:33) 
"Ne kadar kazanıyor..", " yurtdışında iyi pozisyonda çalışıyorlar mı" kardes yanlis gelmissin sen :))


  • ubi dubium ibi libertas  (10.08.19 22:07:55) 
niye yanlış gelsin? idealizm karın doyurmuyor. lablarda üç kuruşa, karın tokluğuna çalışmayı marifet mi sanıyorsunuz? Maddi tatminlik olmadıktan sonra hiçbir önemi yok.


  • Elduinnnn  (10.08.19 22:20:27) 
tarihçi olan da var.


  • bumbum  (10.08.19 23:51:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.