[]

İstanbul’da hangi şehirden kaç kişi var?

Bugün tele1 diye bir tv kanalında İstanbul’da yaşayanların şehirlere göre dağılımını veren bir haber çıktı. En çok Suriyeli varmış sonra Sivas, Ordu falan diye gidiyordu. Kaynağı söylemediler ya da ben kaçırdım. Şimdi googleladım ama en yakın 2018’den haberler çıkıyor ve onlarda da kaynak yok. Suriyelilerle ilgili bir rakam da verilmemiş 2018 haberlerinde. TÜİK ve NVİ sitelerinde de böyle bir şey bulamadım. Resmi bir açıklama var mıdır bununla ilgili?
 
www.ntv.com.tr

Haber yeni kaynak tüik demişler.
  • FeykIM  (10.08.19 19:45:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.