[]

12 agustos perseid meteor yagmuru

Ankara'da nerede izlesem. siz izleyecek misiniz?
ankara universitesi rasathanesi diye dusunmustum ama
mantiksiz geldi sonradan.


 
Aracın varsa Polatlı'ya bi uzan derim.


  • Avoiding The Puddle  (10.08.19 21:16:13) 
www.kozmikanafor.com

şurada bir uyarı var bu sene için, aşağıya da kopyalıyorum:

Önemli Not: 2019 yılında Perseid Meteor Yağmuru döneminde (12-13 Ağustos) gökyüzünde dolunaya yakın büyüklükte bir şişkin Ay olacağı için, oluşan aydınlık gökyüzü nedeniyle ışık kirliliğinden uzakta, nerede olursanız olun, bu yıl meteor yağmuru düzgün biçimde gözlemlenemeyecek.
  • nimberjack  (10.08.19 21:36:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.