[]

Honda Accord Motor arıza lambası

Merhaba duyuru bugün BP istasyonundan otogaz aldım kontağı çalıştırdıktan sonra motor arıza lambası yandı.Genelde Shell istasyonlarından alırım fakat bugün BP'den aldım fakir karışımdan dolayı olmuş olabilir mi ?
 
Bence otogaz dan kaynaklanmiyor. Olacagi varmis bence... tesadüf


  • samiabi19  (10.08.19 15:25:55) 
Bp ile alakası yok olayın. alır almaz öyle olmaz hemen. gaz ayarlarına vs baktı bi.


  • ergenpezeveng  (10.08.19 16:31:00) 
Valla bu bende de oluyor, sürekli shellden alıp sonra baska marka alınca arıza ısıgı yanıyor. Bir süre sonra kendiliğinden sönüyor. Bence otogazla bir ilgisi var ama tam olarak nedir bilemiyorum. Belki dediğiniz gibi karışım olayıdır.


  • primetime  (11.08.19 04:00:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.