[]

Bavulumu kaybeden/çaldıran otobüs firması

Geçen yıl bir otobüs firması bavulumu kaybetmişti. Firma tabiki olayla ilgilenmedi. Sonra savcılığa basvurmustum. Sonra polise gitmiştim. Finalde de belediyelerde bulunan tüketici hakem heyetine basvurmustum. Hiçbirinden sonuç çıkmadı. Tüketici hakem heyeti de ceza vermemiş, zaten orada dilekçe teslim ettiğim kişi gayet lakayt şekilde topluyordu dilekçeleri. Hatta şikayetçi olan biraz yaşlı pek eğitimi olmayan bir çiftle de dalga geçiyordu inceden. Neyse olayı uzatmadan sorumu sorayım. Otobüsün durduğu otogarlar belli. Hepsinde kamera var.
Firmanın umrunda değil.
Savcının umrunda değil.
Polisin umrunda değil.
Tüketici hakem heyetinin umrumda değil.
Bundan sonra artık "Allah belanızı versin. Başınıza büyük belalar gelsin de kimse umursamasin" diye beddua etmekten başka bir yol var mı?

 
Sözlük ve sosyal medyada olayı anlatabilirsin. Çözüm olmasa da insanlara yaşadığın deneyimi aktarmanda fayda var


  • marsargo  (10.08.19 14:48:52) 
ac bi rezalet basligi doseyelim altina


  • cilgin fantezilerin adami  (10.08.19 15:52:57) 
Zararinizin tazminini teklif etmediler mi ?


  • olaylar olaylar  (10.08.19 16:50:25) 
Sosyal medya, twitter, şikayet var, sözlük gibi mecralarda olumsuz reklamlarını yapınca haliyle görmezden gelmekte zorlanıyorlar.


  • biseysorcaktim  (10.08.19 16:54:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.