[]

Google Play'de uygulama yayınlama

Google Play'de uygulama yayınlamak için kaydolmak gerekiyor. Kaydolduktan sonra isim değiştiriliyor mu? Veya ödeme alınacağı zaman banka bilgileri filan değiştiriliyor mu? Yoksa oralara dokundurmadan yeni hesap aç diye mi zorluyor Google?
 
İsim değiştirilebiliniyor ama inceleniyormuş değişiklikler

ödeme zaten değişiyor
  • masseter  (10.08.19 15:02:25) 
evet ikisi de değiştirilebiliyor ama öyle tek tıkla değil. ismi yukarıdaki arkadaş yazmış ben de banka bilgilerini yazayım. birkaç sene önce değiştirmiştim en son, şimdi de aynıdır ama. önce hesabındaki bilgiler kısmında yeni hesap numaranı yazıyosun. sonra belli bir süre geçince yeni yazdığın hesaba biraz para yatırıyor google (sonra geri çekiyor) zaten çok az bir miktar atıyorum 0,87 kuruş. o para yatınca hesabındaki bilgilerinin olduğu sayfaya giriyosun, sana kaç para yattığını soruyor. sen de oraya miktarı yazıyosun eğer doğruysa miktar yeni hesabını onaylıyor.


  • bidakikanizialicam  (10.08.19 16:16:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.