[]

İstanbul Ankara Yolunun anlık/güncel durumunu bilen?

3 saat kadar sonra İstanbul Avrupa yakasından (Bayrampaşa civarından) Ankara Çankaya’ya gideceğiz.

Yandex normal otobanı 8 saat (yok artık?), Bursa Eskişehir üzerinden olan 100 km daha uzun yolu 5.5 saat gösteriyor.

eksiup.com

eksiup.com

Google Maps ise otobanı 5 saat 8 dakika, diğer yolu ise 59 dakika daha uzun gösteriyor.

eksiup.com

Nasıl yapalım? Kime inanalım?

 
Sen 3 saat saat sonra yola çıksan 3 saate ancak körfezi geçersin, hatta geçemezsin. O zamana kadar da işler değişir, o yüzden şimdilik takılma oraya.

D-100den gel sakaryaya kadar, sonra duruma göre otoban yaparsın ya da D-100den düzce bolu diye devam edersin. Hendek kısmı trafik ışıkları yüzünden tıkalı yığılma oluyor ama sonrası açık, yeni geçtim.
Otobanı bilmiyorum ama asıl yığılma orada oluyor. Dün de öyleydi, d-100den daha hızlı geldik. Sakaryaya kadar d-100den şaşma, en kötü İzmit merkezde çarşı içine girip sıyrılabilirsin.
  • Bruce  (10.08.19 13:25:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.