Nedensiz mutsuzluk

Nedensiz mutsuzluk hali coktu gene ustume.
Ara ara geliyo bu boyle.
Kendimi bitkin, sikici, ise yaramaz, kimsenin sevmeyecegi vs. hissediyorum.
Su halimin simariklik oldugunu da dusunuyorum bi yandan
Cunku aslinda fena denemeyecek bi hayatim var
Ama manen kotuyum genel olarak.
Saatlerdir oylece yatiyorum koltukta.
Tv acik ama seyretmiyorum.
Saat ne ara 11 oldu...

Edit: soru sormamisim
Size de oluyo mu
Ne yapmali
Cok mu anormal
  • Flipsflops  (09.08.19 23:19:39)
Olur öyle de iyi bişi değil
Kendini yoracak aktivite bul

  • ikikerekac  (09.08.19 23:21:43)
Ikikerekac: aktiviteden de kaciyorum. arkadasima aksam taksime gidelim mi demistim, gun icinde mesaj atti isi varmis, ben istemistim ama oh dedim isi oldugunu ogrenince, cikmaya halim olmadigini fark etmistim mesaji attiktan sonra... boyle bi gariplik iste

  • Flipsflops  (09.08.19 23:26:39)
Geçenlerde olmuştu bana da. Herkese olur tabi.
Benzer şekilde dışarıdan bakınca fena olmayan bir hayatım var ama bu bu tip sıkıntılara engel değil.
O daraldığım gün bu şekilde başlık açmıştım ve onun sayesinde harika biriyle tanıştım.
O geceyi sayesinde atlattım.
  • kisa  (09.08.19 23:48:14)
- Bize de oluyor.
- O an yapılacak bir şey yok, ancak geçici ugraşlarla unutulabilir. Hayatla ilgili genel ve belki de radikal kararlar almak gerekebilir.
- Anormal değil, modern şehir insanı problemleri.
  • temasettin  (09.08.19 23:50:28)
Sebepsiz mutsuzluk yoktur. Sebebini kendine itiraf edemediğin mutsuzluklar vardı. Demişti bir psikolog arkadaşım.

  • adwokat  (09.08.19 23:54:29)