Napıyosunuz?

Ben evde yalnızım.
Karmaşık bi yemek yedim ama güzel doydum.
Yan gözle haberlere bakıyorum. Hava serin dışarı çıkasım yok.
Siz cevap yazarken biraz temizlik yapmak istiyorum.
Sizde ne var ne yok?

evime dönmüştüm ne güzel. ev arkadaşı bulamadım hala. şimdi gerisin geri memlekete döneceğim bayram için yarın. nefret ediyorum. gitmezsem annem falan çok üzülür, "niye gelmiyorsun bi işin yok orda" der. boşuna bir sürü yol parası. ev işi uzayacak. bıktım ya.

çantamı falan hazırladım ben, şu an tam olarak o yolculuk öncesindeki boş ve sinir bozucu süreci yaşıyorum. yarın sabah erkenden ayrılacağım. haliyle bu akşam için hiçbir şey yapmak istemiyorum. 22'de liverpool-norwich maçı var onu izleyip yatarım herhalde. behzat amirimi izlemek istiyodum ama geç oldu artık, yetişmez.

imkanım olsa şu an direkt 1 ekim'e ışınlanmak isterdim. nefret ediyorum gerçekten, 15 haziran - 15 eylül arasını falan yaşamak istemiyorum arkadaş ben next'e basıp direkt sonbahara atlamak istiyorum bıktım ya.
  • der meister  (09.08.19 19:49:27)
Eve gidip film izlemek istiyorum sanırım
Ne yedin öyle karmaşık? Menemen mi

  • ikikerekac  (09.08.19 19:51:16)
yemek hazırlıyorum, aslında yeni beslenme sistemime göre saat 18:00dan sonra bişey yememem gerekiyordu ama akşam sporununu saatini 23:00a çekerek belki telafi edebilirim diyorum.

  • hem şişko hem deli  (09.08.19 19:52:06)
çay ve şaşıfelek çıkmazı izliyorum.
akşama internet radyo yayınım var ona hazırlanmam lazım.

  • sutlu nescafe  (09.08.19 19:54:54)
Yarın kampa gideceğim datçaya, eşyaları hazırladım. Önce bir duş alırım sonra mutfağa girerim.

Dana jambonlu + iki peynirli + yumurta yapıp + turşu ile dürüm arasında yiyeceğim.

Netflixten trailer park boys izlerken, cam cezvem ile yaptığım mega boy türk kahvesini içerim.

Best day ever!
  • hasmetizm 2046  (09.08.19 19:59:49)
@ikikerekac
Fırında balık, haşlanmış mısır, pirinç lapası, marul, birazcık nutella, muz ve ekmek.
Yeterince karışık dimi?
  • megalomaniac  (09.08.19 20:03:21)
Hepsi aynı sofrada yendiyse sen bu akşam bişi yeme daha:)
Ben ne yiyeyim dostlar? Maks 50 Tl lik öneri?
Avrupa yakası
  • ikikerekac  (09.08.19 20:04:59)
Çok yorgunum ve hastayım. Gönüllü olarak yer aldigim proje acayip yoruyor beni. Arkadaşlarla yemek yedik şimdi çay iciyoruz. Kalkip arkadaslarla sahile gitmek ya da gitmeyip dinlenmek arasında kararsızım.

  • Amaranta ursula  (09.08.19 20:10:18)
@ikikerekac yemem söz :)
Sana subway tavsiye ediyorum, hızlı, sağlıklı ve doyurucu.

@amaranta bence git, hatta benim yerime git... çok çekici geldi.
  • megalomaniac  (09.08.19 20:22:45 ~ 20:24:05)
Soylemesi ayip kuzu tandirciya gittim, bir dunya yol gittim tandir kalmadi dediler. Ben de oraya uzak ulan ama eve yakin olan baska bir yere izgara yemeye gittim. Donuste hayvan gibi trafik cektim anam agladi yorgunluktan. Izgarisina da etine de...

Neredesin ki hava serin?
  • stavro  (09.08.19 20:40:41)
Döndüm yine İstanbula. Koskoca ev yine yalnızım. Rakı var, Neşet Ertaş var, hatıralar var gelecek var..

  • heidi'nin dedesi  (09.08.19 21:04:26)
@dionisis
Hayvan gibi butce acigi var. Vergi geliri yaratmak icin yapmislardir.

  • stavro  (09.08.19 21:21:07)
yeni geldim eve, yorgunum ve üzgünüm. cips yiyorum, zaman zaman ağlıyorum.

  • whyamy  (09.08.19 21:23:35)
bebek yeleği ördüm öyle şirin oldu ki, örerken bu kadar şirin olacağını tahmin edememiştim. yetiştirmem gereken 2 tane kitap var. bu arada süt kaynıyor yoğurt mayalayacağım. yarın anneme gidiyoruz bayramcı. bayram sonu bana bağlama alacağız. hayatı çok seviyorum, keşke 1 gün 92 saat olsaydı. o zaman her şeye yetişebilirdim.

  • for day to break  (09.08.19 22:19:43 ~ 22:20:38)
Yoldayım. İstanbul'dan 9 buçukta çıktım, daha İzmit merkeze gelemedim. Stop lambası görmekten gözlerim çipil çipil oldu. Ben böyle tongaya gelmezdim trafik konusunda kendime sövüyorum şu anda.

Bi yandan da diyorum ki İstanbul'u uzaylılar işgal etse en fazla böyle bir izdiham yaşanır. O açıdan bi tatbikat sayıyorum bunu.
  • Bruce  (10.08.19 01:19:59)
1 saat önce falan yazlığa geldim, yorgunum.

  • datnet  (10.08.19 01:48:05)
Aşırı sinirli ve üzgünüm şu anda. Yemek yiyecektim iştahım kaçtı o derece.

  • rock n roll  (10.08.19 20:25:32)