köpek ısırması hakkında

parkta çocukları kovalayan bi köpek gördüm. en fazla 1,5 yaşında. tatlı mı tatlı bi köpecik. geçenlerde de gördüm aynı şekilde. çocuklar kaçtığı için oyun oynamak istiyor ama biraz sert geldi bana. hepsi korkudan kaçınca köpeğin önüne atlayıp sakinleştirmeye çalıştım ama benimle de aynı şekilde oynadı. şort giyiyordum bacağımda ağzını, sıcaklığını hissettim. sonrasında elimdeki çantayı falan ısırdı. şimdi bacağıma baktım zaten kan vs kesinlikle yok ama ne bileyim korktum da. birşey yapmaya gerek var mı? köpeğe yüksek sesle hayır deyince oturdu. büyük ihtimalle çocuklar koştuğu için öyle alışmış.

edit: şimdi fark ettim de bacağımı patisi ile çizmiş. kanamamış ama kızarmış çizgi şeklinde

Bir şey olmaz. kaçan kovalanır

  • kitik  (09.08.19 17:46:38)
özel hastane mi yoksa devletin mi acili yapıyor?

  • everythingok  (09.08.19 20:09:35)