[]

ayakkabı dezenfekte

arkadaşlar, bir arkadaşımdan trekking botu aldım, daha bir iki sefer giyilmiş ama bu arkadaş bir ara tırnak mantarı vakası geçirmişti.

ayakkabıyı hijyen kılmak adına dezenfekte etmek istiyorum.

nasıl bir yol, yöntem izlemeliyim özellikle ayak mantarı, tırnak mantarı için.

teşekkürler.

 
i.kym-cdn.com

Giyme olm manyak mısın?
  • hasmetizm 2046  (09.08.19 20:05:18) 
şöyle bişey buldum

htgetrid.com

Ben de bu yaz komşunun az kullanıp attığı ayakkabıyı giyiyodum hiç aklıma gelmemişti işkillendim şimdi. Bu arada site Google translate çevirisi, ondan garip biraz cümleler.
  • windows95  (09.08.19 21:03:07 ~ 21:04:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.