[]

şu televizyon iş görür mü

600 liraya ikinci elini alabiliyorum temiz durumda. sizce alınır mı? çok mu küçük?

www.beko.com.tr


 
TV değil de monitör olmaya daha uygun gibi.
Kullanım amacına ve lokasyonuna göre senin karar vermen gerek.
600 üzerine biraz çıksan sıfır da alırsın sanki.
  • cakabo  (09.08.19 16:24:36) 
nerede kullanacağına bağlı kullanacağım oda ne kadar büyük. evde yatak odasında yatağın karşısına duvara asılır. küçük bir oturma odasında kullanılır. ama salonda kullanılmaz.


  • ergenpezeveng  (09.08.19 17:07:02) 
800 liraya 32" satılıyor marketlerde. Hem de sıfır garantili olur. Bu çok ufak


  • balik kraker  (09.08.19 19:32:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.