[]

kadıköy dişçi tavsiyesi

mümkünse kadıköyde değilse de çok uzağında olmayan diş hekimi aranıyor. düzgün çalışıp gereksiz pahalı olmayan bir klinik veya muayenehane biliyor musunuz?
 
Ben Mehmet Zeki Yalçınalp'e gidiyorum (caferağa spor salonu yakınlarında) öneririm.


  • jolietjake  (09.08.19 16:00:49 ~ 16:22:20) 
Hüseyin Güngör var Boğada KFC'nin karşısındaki hanlardan birinde. İyi iş yapar.


  • noluyo yaa  (09.08.19 16:22:33) 
BAHARİYE CAD. NO:25 KADIKÖY SİNEMASI PASAJI / CAFERAĞA
KADIKÖY / İSTANBUL
Şirket Adı : ERDENT SAĞLIK
Telefon numarası : (0216) 336 51 06

Dis Hekimi Tamer Erdem, yillardir gittigim, eli son derece hafif, fiyatlari da son derece uygun. Randevu almadan gitmeyin, genelde dolu oluyor.
  • JohnOakley  (09.08.19 16:59:24) 
Dishekimi Nilgun Honca’ya gidiyorum ben hep. Kiziltoprakta.


  • kuehles blondes  (09.08.19 17:05:42) 
belgin şahsuvaroğlu. çemenzar camii yakınında minibüs yolu üstünde.
pahalı olabilir gerçi bir sorun

  • windows95  (09.08.19 17:54:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.