Fotoğraf-video albümümü en guvenilir nasıl muhafaza edebilirim

Görüntülü telefonlar çıktığından beri gerek ailemle gerek arkadaşlarımla cekindigim ve özenle sakladigim fotoğraflar var bilgisayarımda. Bunları bilgisayardaki olası bir sorunlu duruma karşı yedeklemek ya da saklamak istiyorum. Bunun için en garanti yöntem nedir arkadaşlar?

HardiSk al dedi bir arkadaş onu alınca nasil kullanacağım bilmiyorum açıkçası, USB bellek gibi bir sey mi oluyor bu ?

Bunun dışında bir yöntem varsa söylerseniz çok mutlu olurum.

Teşekkür ederim şimdiden.

buluta yükleyin

  • vladimirdökümov  (09.08.19 15:15:27)
Buluta yükleyin, harddisk ya da bütçenize göre bir SSD ya da yüksek hacimli flashdisk alın. Çok önemli olanları bir fotoğrafçıdan bastırın.

Harddisk şurada taşınabilir disk olarak gördükleriniz: www.vatanbilgisayar.com
  • kobuzchu kiz  (09.08.19 15:18:01)
Drive'a yükleyin, çekinmeyin. Hem zaten insan ailesi ve arkadaşlarından neden çekinir ki?

  • new day new life  (09.08.19 16:31:23 ~ 16:31:54)
google fotoğraflar muazzam bi icat. Tavsiye ederim.

  • freakme  (09.08.19 16:33:57)
Duygusuzromantik ve ben gerçek yedekleyicileriz. İnternetin kesildiği(savaş?) evinin yandığı veya çöktüğü senaryoda bile verilerine sahip çıkmak isteyen insanın yapacağı şey bu.

Cloud + 2 harddisk (farklı binalar/şehirlerde)
  • nhk ni youkosu  (09.08.19 16:55:54)