[]

Istanbul anadolu yakasi e sigara alinacak magaza

Sabit bir magaza bildiginiz var mi? Gidip magazadan gorerek alacagim. Internet siteleri dolandirici kayniyor.
 
Vaporesso revenge x iyi diyorlar tavsiye ettiginiz varsa onada bakarim.


  • rahmi pinkfloydoglu  (09.08.19 14:37:26) 
dükkan bilmem, tavsiye istediğin için yazıyorum.

voopoo drag2
geekvape nova
voopoo drag2 mini

arkadaşım drag1 kullanıyordu, ben de çok beğenmiştim. ya drag2 ya da geekvape nova alacaktım. reddit'te vs şeklinde aratınca ikisi eşit geliyordu. ben drag2 aldım ama bir daha cihaz alırsam -ki bu ekonomik krizde hiç sanmıyorum- geekvape nova alırım. drag2 mini'yi yazmamın sebebi de builtin pilli ve küçük olmasıdır.

kendi cihazımı aliexpress'ten aldım. ilk seferde gümrüğe takıldı paramı iade aldım. sonraki siparişte geçti geldi elime. şimdiki gümrük halinde nasıl olur bilmem ama ikinci el gruplarına da bakabilirsin. o drag1 kullanan arkadaşım bu gruplara takılıyor atomizer falan satıyor-alıyor bazen.
  • arakaali  (09.08.19 15:43:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.