[]

Ataşehir/Kadıköy civarı oda verilik

zaten haftada 2 gün uğradığım evin odasına bir öğrenci yada ihtiyaç duyan birini 4 aylığına alabilirim, din, dil, millet, cinsiyet yaş vs değil temiz, titiz olması dışında bir kriter yok, ücrette konuşur anlaşılır çok dert değil. (emaar ın karşısında)
 
Şu anda tam aradığım şey sizin teklifiniz. Buradan konuşabiliyor muyuz? Özelden nereden görüşelim?


  • guybrush-ksk  (11.08.19 16:02:09) 
Hala geçerli mi acaba?


  • lay me down  (05.09.19 22:33:45) 
selamlar arayışın devam ediyor mu


  • hallelujahhhh  (08.11.19 19:41:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.