behzat ç.

eskisini hiç izlemedim. yenisini izlesem eğlenir miyim?
blutv üyeliğim var uzun zamandır bu dizi için almadım.

blutv'deki ilk iki bölümü izledim, normal devam ediyor kaldığı yerden dizi. haliyle bu adam niye böyle davranıyor, bu kadın kim, bu kız kim, bu kuru yemişçinin olayı ne bir sürü soru sorarsınız, cevabını da yeni bölümlerde bulmanız imkansız. mesela hayeleti tanımıyorsunuz, kuruyemişçi olarak göreceksiniz vs. karakterlerin geçmişi var.

ben oturup da 90 bölüm mü izleyeceğim la şimdi izlemem ben diyorsanız, blutvde rehber bölüm var onu izleyin sonra da 4. sezon birinci bölümü izleyin sonra karar verin devam edip etmeyeceğinize.
  • aziz dostum jack  (09.08.19 00:09:59)
aziz dostum jack nikinin hakkini vermissin

  • lengelifotursapka  (09.08.19 00:14:24)
en baştan otur seyret, misss, bence pişman olmazsın.

  • tiny penny  (09.08.19 11:31:59)
en baştan izlemezsen hiç bir şey anlamazsın. yeni bölümler kısa olduğu için karakterler çok boş kalır ilk kez izleyen birine.

  • antonin artaud  (09.08.19 15:57:36)
okurum dersen kitaplarını tavsiye ederim. üstüne de üçüncü sezondan birkaç bölüm izlersin. taa birinci sezondan önce kitapları okumuştum ben, dizi çok alakasız geldi bana.

  • arakaali  (09.08.19 16:05:42)