[]

Turist için British Library'nin bir olayı var mı?

Kütüphane sonuçta ya, araştırma yapacak, kitap okuyup, ders çalışacak değilim, işi olmayan adamı ortalıkta boş boş dolandırmazlar herhalde. Meraklısına fahiş fiyatlı sergisi bilmemnesi vardır maksimum. Bi olayı var mı turist için?
 
www.bl.uk adresinden reader pass alıp istediğimi okuyabiliyorum. turiste vermezler.

ama arkadaşım afedersin deli mi öptü seni londra'da o kadaaaar müze falan dururken kütüphanede ne işin var? ben daha adımımı atmadım. mahallemdeki kütüphane milli kütüphane gibi zaten her işimi görüyor ne işim olacak allasen?
  • ozdek  (08.08.19 23:56:18) 
@özdek müzeler bitti çok şükür horniman müzesini bile gezdim. Ne bileyim yeri merkezi, şekilli binası vs var, kaçırdığım bir şeyi var midir, diye soruyorum


  • neverletyougodown  (09.08.19 00:46:31) 
ucaga atla edinburgh'a git


  • ubi dubium ibi libertas  (09.08.19 01:19:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.