Bana tatil önerir misiniz?

kötü bir dönemden geçiyorum. bana neyin iyi geldiğini hatırlamıyorum bile. hiçbir şeye karşı bir isteğim kalmadı. önüme ne çıkarsa onunla yetiniyorum. ötesi için hevesim, mecalim inanın yok. hiçbir yere de gidesim yok aslında. ne deniz kum görmek istiyorum, ne yurt dışını, ne de kalabalığı. eskiden hayalini kurduğumda dahi huzurla dolduğum şeyler benim için bir şey ifade etmemeye başladı. durmanın, eylemsizliğin çözüm getirmediği kesin. belki iyi gelir umuduyla kendimi zorlayarak bir şeyler yapma niyetindeyim. tek başına biri için önerebileceğiniz tatil türü, lokasyonu var mı? kullanır mıyım emin değilim ancak çadır setim falan da var

Sen dogaya git panpa doga seni paklar. cadir kur.

  • tezek  (08.08.19 21:33:43)
Inkuma git. Ücretli çadır alanı var. Güvenli, wc, banyo, duş, elektrik vs. Doğası güzel. Plaj yolu sahili güzel. İyi gelir diye düşünüyorum.

  • kckmlqm  (08.08.19 21:57:11)
tatile çıkmanı öneririm, iyi gelir.

  • goodz  (08.08.19 22:01:25)
Allah a yaklas ve psikologa gorun. tatile cikmak cozumu erteler.

  • the last  (08.08.19 22:16:56)
Nereye gidersen git sorunların da senle birlikte geliyor. Ben öyle çok tatil pç ettim. Kafa dağıtayım diye çıkıp, bi milyon tane problemim var ne işim var burda bu tuzu kuruların arasında diye daha fazla yabancılaşma yaşadım çoğu defa. Tr'deki mankenlere yüz basacak one stand leri reddetip tek başına otel odasında, sahil kenarında içtiğim geceler, çocukluktan beri hayalini kurduğum Camp Nou'yu sıfır duygu ile bir selfie dahi çekmeden tamamlamalar falan. Yapı meselesi tabi, herkes farklı. Umarım kendine en uygun tatili bulursun ve bu tatili gönlünce geçirirsin.

  • neck_and_neck  (08.08.19 23:31:33)