[]

333. dönem yedek subay sınav sonuçları

Tüm soracaklarınızı buradan sorunuz, yardımcı olabilecekler de buradan takip ederlerse süper olur.

Bir yer çıktıysa:
İL : İLÇE : TAM ISIM seklinde yazarsanız insanlar daha kolay ararlar.

Şimdiden kolay gelsin.

 
ANKARA, POLATLI, TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI

Branşım Bilg Müh. olarak belirtilmiş. Bu durumda 1 ay sonra meslek kurrası çekeceğim anladığım kadarıyla. Bundan önce de bir sınav olacak sanırım. Doğru mudur?
  • arnold schwarzeneger  (10.04.10 17:32:19) 
@arnold
18 günlük bir acemiliğin ardından bir sınava gireceksinizi sınavda dereceye girenler kendi gruplarındaki istedikleri yere, giremeyenler de kura çekerek gruplarındaki yerlere dağılcak. benim zamanımda (319. dönem) bilg mühendislerini bu kura muhabbetine katılmıyor idi. onların direk ismine şurada çalışacak diye geliyordu. bil müh arkadaşların %70 i de ankaraya yollanmıştı. diğer asteklerden farkınız askerliğin bitimine 3 ay kala teğmen olmanız, ve ballı bi şeklde atlattığınız acemiliğiniz olcak. 30 gün yasal 15 gün de mazaret olmak üzere 45 gün izniniz olacak. ben kullanmamştm bir de son 20 gün kala ufak bir deviasyon ameliatı olarak 20 gün rapor almıştım 65 gün önceden evime gitmiştim. tavsiyem herhangi bi sağlık sorunun varsa orda hallettir al raporunu keyfine bak.

  • rentts  (11.04.10 15:52:01) 
@Modesttiago
izmir güzelyalı'da yaptım ben akerliği. acemi birliğinde ziyaretçi geşebilir ama pek hoş karşılamaz açıkcası. eğitim sırasında gelirse sorun çıkarabilirler. çok tekrar olursa uyarırlar. nacizane tavsiyem ziyaretçi çağırmamaktır askerlik süresince. sabredip beklemek en iyisi. insan sevdiklerini görünce daha çok üzülüyor askerlikte. gaziemir'de cezalı askerlerin tutulduğu bir hapishane mevcut. internet imkanı yok =) yazıcı yahut viziteci olmaya çalışmalısın ama emin ol çok az şanslı insan bu görevlere düşecektir. izmirde asker olmaının en iyi yanı çarşı izinlerinin keyifli geçmesi. onun dışında her yerde olduğu gibi dişini sıkıp şafak sayacaksın. sıkmayın canınızı ama çok da umutlu olmayın izmir açısından. hayırlısıyla git hayırlısıyla gel. sorulaın olursa sözlükten ulaşabilirsin.

jandarmalarda inzibatı seçen bir arkadaşımda çok rahat etmişti şimdi hatırladım. inzibat olma şansın varsa kaırma. tüm gün dışarda takılmıştı lavuk.
  • limon kimyon zorro  (12.04.10 19:09:34 ~ 19:13:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.