[]

olan biten'i takip etmemek

Her gün 'olay' bölümünde tanımadığım x birilerinin soru cevaplamasıyla alakalı bildiriler geliyor. 'Olan biten' başlığını takip etmeyi bıraksam bile bildiri alıyorum, bunun çözümü var mıdır.

'Zartzurt dizisinin müziklerini yapan adam' veya popüler kültürcü tayfanın o anki gözdesinin (ilk nevşen mengü müdür nedir bunlarla başladı) soru cevaplaması neden herkesi ilgilendiren bir olaymış gibi gözüme sokuluyor anlamıyorum.


 
olan biten başlığını açan kişinin profilinden başlıklarını engelle yapın.


  • phoarbix  (08.08.19 16:34:42) 
ya da ekşisözlük kullanıcısını komple engelleyebilirsiniz. bende olan biten’i açan kişi engelli değilmiş, ekşisözlük botunu engellemişim. olan biten bildirimleri gelmiyor.


  • phoarbix  (08.08.19 16:37:23) 
ben adblock plus ile olan biteni komple engelledim, görmüyorum bile.

eksiup.com
  • kimlanbu  (09.08.19 14:11:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.