Tatile en son nereye gittiniz

Ve "ben buraya ilk fırsatta tekrardan gelirim." dediniz ? Ben nereye gittiysem buraya da bir daha gelinmezmiş diyip duruyorum.

Ölüdeniz - Manaspark 3. gidişimizdi.

  • awareim  (08.08.19 14:04:18)
Antalya Kaş. En güzeli arabayla gezip, günlük 1-2 saat yol alip 2 gün kalmak. Bu mantikla hic bir zaman pisman olunmuyor ama bücceyi zorlar.

  • VIPCH  (08.08.19 14:05:53)
@Duster senin tatilin maliyeti ne kadara geliyor ?

  • Varolus sancısı  (08.08.19 14:14:02)
Helsinki
Tiran
Safranbolu

plaj tatili takıntım yok
  • KARA BOĞA  (08.08.19 14:15:49)
Foça'ya gittim çok sevdim, ama deniz buz gibiydi.

  • kendi helvasını kavuran zombi  (08.08.19 14:23:07)
Gümbet

  • opitseri  (08.08.19 14:26:13)
Fethiye'de Liberty Lykia diye bi otel var, bi de Kemer'de Gloria Golf REsort var. Bu ikisine de gittikten sonra lan buna kesin tekrar gelmem lazım dedim.

  • roket adam  (08.08.19 14:27:22)
gidip beğendiğim yerler oluyor ama öyle bi daha gelmeliyim demiyorum. denk gelirsem yine giderim bazı yerlere. her yer temelde aynı ya yok bi fark. ya da bende bi sorun var.

  • ergenpezeveng  (08.08.19 15:13:21)
son gittiğim değil ama kesinlikle en sevdiğim; sakız adası. son 5 senedir her yıl gidiyoruz <3

standart ve lüks tatil beklentileri olanlar, hareketli plajlar ve dıptıs müzik isteyenler pek aradığını bulamaz gerçi. sakin sessiz huzurlu ve basit bir kafa dinleme tatili arayanlar için ideal bir yer. ayrıca yunan hala çok ucuz +1

ikincisi kabak koyu. oraya da son 4 senedir her sene gidiyoruz ancak şu an hiç mevsimi değil.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (08.08.19 15:23:16 ~ 15:25:12)
çanakkale küçükkuyu'ya gittim. yakındaki ayvalık'a gitmeyi de çok istedim. iki yıldır merak ediyordum ama babamın inadı yüzünden oraya gitmeden geldik. askere gitmeden son kez de oraya gidesim var.

  • nothing in my way  (08.08.19 15:35:59)
Datça günübirlik uğramıştım.

  • creedwar  (08.08.19 16:21:48)
Küba’ya 2 kere gittim tatile İzlanda’ya da fırsatım olsa bir daha giderdim:)

  • monkey  (08.08.19 17:25:33)
En son geçen ay denize girmek için Nice’e gittim. Monako daha güzelmiş. İkisine de tekrar giderim.

  • catch the arrow  (08.08.19 18:45:54)
en son "buraya tekrar gelmek lazim dedigim yerler"den biri sakiz adasi idi, super 3 gun gecirdim, kafa dinledim, deniz harikaydi, yemekler cok lezzetliydi, yerlisi cok cana yakindi.

  • cooperr  (08.08.19 19:23:06)
En son gittiğim yer değil ama daha ordayken bir daha geleyim dediğim endülüs oldu.

  • asteriks  (08.08.19 21:53:03)