[]

Takip ettiğiniz Youtube kanalları?

merhaba arkadaşlar, takip ettiğim birkaç dizi olduğundan ve onlar da çok sık bölüm yayınlamadığından Youtube izliyorum bir süredir. Sabahları kahvaltı ederken izliyoru genellikle. Takip ettiğim kanallar ise tv100 okan bayülgen, cüneyt özdemir etc. yani enerjisi düşük olmayan ama görece içi daha dolu videolar izlemeyi tercih ediyorum. önerileriniz var mıdır? İngilize öneri de alabilirim ama tabii Türkçe ana dilim o yüzden daha rahat olacaktır.
 
140 journos olabilir


  • cay koy geliyorum  (08.08.19 14:07:14 ~ 14:07:20) 
CGP Grey, kurzgesagt, charisma on command sevdiklerim.

Daha spesifik konular istiyorsan GoT ile ilgili Preston Jacobs var çok iyi eleman.
  • noluyo yaa  (08.08.19 14:10:43) 
CNN Türk
DW news
DW Türkce
Onedio
140journos
Halk ekrani
TEDX Talks
Sokopop
Aliianz Motto
Ruhun Doysun
  • chitosan  (08.08.19 14:24:37) 
tam kafa daagitmalik www.youtube.com
bu da fena degil www.youtube.com
wired www.youtube.com
muebbet muhabbet www.youtube.com
  • exlibris  (08.08.19 15:06:44 ~ 15:10:08) 
Bant Magazine
Açık Beyin

  • kendi helvasını kavuran zombi  (08.08.19 15:12:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.