[]

Laptop ekranından nokta çizik ve lekeler nasıl geçer?

Tatile giderken laptopu yanımda götürdüm, ekranı tozdan mı yoksa ısıdan mı bilmiyorum nokta nokta çok rahatsız edici şekilde lekelendi ve tırnağıma takılıyor ekranda.
Bundan nasıl kurtulabilirim? Özellikle beyaz ve siyah ekranda çok rahatsız ediyor.

eksiup.com

 
Uras Benlioğlu YouTube kanalında bu çiziklerde kullanılan ve işe yarayan bir macundan bahsediyordu.


  • ne zaman emekli olacagim  (08.08.19 13:43:09) 
Uhu ve vazelin ile yaptığı bir işlem var ama pek işe yaramıyor. Dediğin o değil muhtemelen?
Videonun linki var mı?

  • six packsiz  (08.08.19 13:50:34) 
YouTube dan cam tamiri olanlara bak bi, internetim kısıtlı olduğu için detaylı arama yapamayacağım kusura bakma :(


  • ne zaman emekli olacagim  (08.08.19 18:35:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.