[]

adak fiyatı en az ne kadar olmalı?

şimdi adak adadıkta bağış yapmayı düşünüyoruz en az ne kadar olmalı bağış miktarı?

not: küçükbaş adadık.


 
Ne adadiniz?


  • Boris  (07.08.19 16:03:38) 
küçükbaş


  • sizofren06  (07.08.19 16:09:49) 
Küçükbaş alıp kestir ve bağışla.


  • brnbrs  (07.08.19 16:37:40) 
Küçükbaş adadıysanız o küçükbaşı alıp kestirmeniz lazım dinen, yoksa parasını hatta 10 tane koyun parasını da bir yere bağışlasanız olmaz.

5-6 ay önce ortalama 1000 TL idi küçükbaş, şimdi bayram var pahalıdır. Bayramın 2. hatta 3. günü gidip yoklayın, satılmamış koyunlar ucuz olur. Hemen orada kestirip etini bir yere verin.
  • John Bloor  (07.08.19 16:46:55) 
Adam adadıysanız o kan akacak. Yerine başka türlü geçmez Allah kabul etsin :)


  • eylul  (07.08.19 20:22:52) 
İstanbuldaysanız darulacaze de kurbanlık küçükbaş oluyor ordan alıp gözünüzün önünde kesiyorlar.


  • herseyi birakip gitmek istiyorum  (07.08.19 21:29:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.