[]

Cin'de iPhone icin VPN

selam,

cin seyahatim var haftaya. iPhone'da facebook, whatsapp, instagram falan kullanabilmek icin VPN yuklemem gerekiyor.

tavsiye edebileceginiz, mumkunse beles bir VPN var midir?

tesekkurler.

 
Çin için büyük ihtimalle manuel ayarlamalar yapman gerekecek (çünkü o vpn programı da internete bağlanamayacak açılmayacak orada) o yüzden şimdiden ayar çek.

Ben 9 yıl önce falan Çin'e gittiğimde 3 günlük deneme almıştım PureVPN'den. Sonrasında Türkiye'de Private Internet Access, Express Vpn, NordVpn denedim hepsi iş görür ama bence düzgünce 1 ay parası ver 10$ civarı, kafan rahat olsun.

Bedava VPN alsan orada çalışmasa, uğraş dur. Bunlarda en azından Çin'de ne yapman gerektiğini söyleyen kılavuzlar var olmadı bi mail atarsın çözerler.
  • nhk ni youkosu  (07.08.19 15:38:31) 
Özelden yazarsan kendi VPN'imi paylaşabilirim.


  • synthetic a priori  (07.08.19 15:49:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.