6 yaş kız çocuğu hediye

Kayınvalidemler uzun süredir bir kız çocuğuna koruyucu aile olmak istiyorlardı, az önce haber aldık ki olmuş, çocuk da hemen gelecekmiş. Çok sevindim ^^

Başka şehirdeler, cuma yanlarına gidiyoruz ve yurtdışından ufak tefek hediyeler almıştık annemlere ama çocuğa bir şey almamıştık, geleceğini bilmiyorduk. Şimdi elim boş gitmek istemiyorum ama ne alınır ki? İstanbul'dayım, bütçe önemli değil ama ilk tanışmada çok büyük hediye de doğru olmaz elbet.

Okul çağı geldiğine göre yazı tahtası türevi bir şey olabilir.

  • cakabo  (06.08.19 11:48:15)
ne kadar guzel insanlarmis. yurtta buuyumus bir cocugun kendini ozel, biricik hissetmesini saglayacak bir hediye, mesela uzerinde isminin yazdigi bir esya hosuna gidebilir. gomlek yakasindaki soyad nakisi gibi bir sey degil tabi kastettigim. isim kazili tahta kalemkutusu atiyorum. tshirte elini surunce pullarin yonu degisiyor da gorunen resim degisiyor ya, onun isimli hali yapilabiliyorsa nefis olurdu.

  • jimicik  (06.08.19 12:11:14)
puzzle?

  • mcsword  (06.08.19 12:13:10)
kullanabileceği bir alan varsa paten, scooter, uzaktan kumandalı araba
ev içinde knex ya da lego
sonra, gerçek gibi saçları olan, saçları yapılabilen, taranabilen et bebekler var. bizim yeğen bayılıyor bebeğinin uzun saçlarını tarayıp toplamaya, saçlarını yıkamaya. her bebek böyle olmuyor ama, çoğunun saçları keçe gibi oluyor yıkanınca. eğer saçlarında bu yıkama tarama özelliği varsa yazar zaten.
eğer deniz tatili yapacaklarsa deniz oyuncakları, şişme ürünler olabilir
  • istanbul kanatlarimin altinda  (06.08.19 12:16:48)
bisiklet bi de şu hamurumsu şeyler
sonra boya kalemleri defterler
zeka geliştirme setleri var ayrıca
  • sameidiot solo  (06.08.19 12:37:29)
Lol bebek net. 6 yaşında bir kız annesiyim

  • Neyazayım  (06.08.19 13:48:04)