[]

hangi üniversite daha iyi? (fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü)

kardeşim için tercih aşamasındayız,
marmara, başkent(burslu) ve dokuz eylül üniversiteleri arasındayız.

başkentin kendi hastaneleri olması ve mezunlarına öncelik vermesi yönünden bir adım daha yakınız. Bu üniversiteler ile ilgili tecrübeleriniz var mı?
saygılar,

 
Sakın kardeşinize bunu yapmayın! Normalde pek soru cevaplamam. Sizin sorunuzu cevaplamak için giriş yaptım.

Hangi üniversiteden mezun olursa olsun bu bölümde işsizlik oranları çok yüksek ve bölümü okuması kolay değil. Birçok arkadaşım Hacettepe'de okudu. Hepsi işsiz. Bu bölüm yerine illa sağlık sektörü diyorsa hemşirelik daha mantıklı. Kolayca özel veya kamu hastanelerinde iş bulabiliyorlar.

Uzak durulması gereken bölümler, Fizyoterapi bir, beslenme ve diyetetik iki.

İyi düşünün, hata yapmayın!

Sevgiler,
  • tahin pekmez yoğurt  (05.08.19 23:26:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.