[]

Golden virginia 50 gr sarma tütünün piyasası nedir ?

İstanbul da özellikle orijinal olarak bulabileceğimiz bir yer varsa fiyatı nedir ?
 
tutunsepeti.com

ben buradan iki kez alışveriş yaptım, old holborn ve djarum aldım, herhangi bir sorun yaşamadım, zaten ödemeyi kapıda yapıyorsun.
  • night train  (05.08.19 12:50:13 ~ 12:51:52) 
200 TL üstüne kargo bedavaymış :(


  • paralanka  (05.08.19 13:06:47) 
evet maalesef öyle. 3-4 aylık siparişini toplu vereceksin, zaten kısa süreli siparişler için uğraşılmaz kargoyla falan.


  • night train  (05.08.19 13:14:03) 
İçinde sarma kağıdı çıkıyor mu peki


  • paralanka  (05.08.19 13:15:47) 
yok çıkmıyor ama arap dediğimiz kağıdı 1 liraya satıyorlar zaten, kağıt para değil.

tutunsepeti.com
  • night train  (05.08.19 13:19:28) 
fiyatları piyasadan bir kaç lira daha pahalı. Cumartesi Kadıköyden Golden Virgina'yı 28, gizeh'ı 6 liraya almıştım.


  • re noreno  (05.08.19 14:07:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.