Bu ev ucuz mu? (Beylikdüzü)

Merhabalar,

Linkteki ev ucuz geldi bana, biraz birikmişimle krediye girmeyi düşünüyorum. Yalnız fiyat o bölge için normal mi? Dolandırılmak da istemem. Beylikdüzü’nün hangi bölgeleri iyidir ya da her bölgesinde oturulur mu ?
Teşekkürler
BEYLİKDÜZÜ GEZGEN İNŞAAT'TAN BU HAFTAYA ÖZEL 2+1 FIRSAT DAİRE İlan No: 700076712 www.sahibinden.com

sattıkları daire o değil muhtemelen. diğer ilanlarına bakarsan onların birkaçında da aynı görselleri kullanmışlar.

  • orijinal nick bulamadim  (05.08.19 10:00:56 ~ 10:01:07)
konum doğru ise düzgün bir yer. ilginç geldi bana bu fiyat.

edit: konum çok alakasız imiş. esenyurt orası. orada zaten böyle. alınmaz.
  • carabelli  (05.08.19 10:02:12 ~ 12:41:56)
görmek iste bakalım beylikdüzüne mi esenyurta mı gideceksin? :)

  • dafuq  (05.08.19 10:17:24 ~ 12:26:32)
Muhtemelen konum doğru değil. Normalde orada öyle bir dairenin piyasası 250k tlden aşağı olmaz. Araba varsa bence alınır ama.

  • enis buyutucu  (05.08.19 10:44:14)
sordum. marmara mark'ın arkasında metrobüse yürüyerek 20dk uzaklıktaymış.

  • goodman  (05.08.19 11:16:23)
Marmarapark'in arkasi, metrobuse yürüyerek 20 dakika dediği yer beylikduzu degil artik; esenyurt merkeze doğru gidiyor. Dolayısıyla o fiyat normal. Haritada işaretlenen konum ile de ilgisi yok.

  • fraise  (05.08.19 11:21:18 ~ 11:22:21)
Muhtemelen 20 dakika dediği mesafe en az 35-40 dakikadır. Beylikdüzü değil, alakası yok. Fotoğraflar fake olabilir. Fake değilse bile yandan genişletmişler. Bu tip emklakçılardan uzak dur derim. Muhtemelen bahsettiği ev baya varoş bir mahallededir. Beylikdüzü sınırları içerisinde metrobüse yakın böyle bir evi 350 binden aşağı zor bulursun.

  • himmet dayi  (05.08.19 11:37:51)
Marmaraparkın arkası esenyurt oluyor. Cumhuriyet mahallesi karşı çaprazında kalıyor. 20 dk yürüme de 2 km yapar. Aşağı yukarı esrnyurt şehitler parkı civarında.

  • enis buyutucu  (05.08.19 12:04:33)
Beylikdüzü değil Esenyurt. Oraları felaket varoş semtler. Üstüne para verseler bile almayın.

  • yardım edin  (05.08.19 12:26:12)