[]

anadolu kavagi

anadolu kavagina haftaici 1)balattan nasil gidilir
2) topkapi sarayindan nasil gidilir
3) genel olarak kavaga gidisler nasil? sariyerden gidisi tavsiye eder misiniz? son olarak balat veya topkapidan sariyere nasil gecilir? hangi ptarik olur.


 
en rahat sarıyer'den motor ile geçmek. anadolu yakasından otobüsle ya da farklı bir toplu taşıma ile ulaşmak zulüm.

balat'tan haliç'e inin, eminönü yönüne giden herhangi bir araca binip haliç metrosunda inip hacıosman'a gidin. hacısoman'dan sürekli sarıyere otobüs - minibüs var 10 dkda gidiyor.

topkapı sarayından gitmek için de sultanahmet'ten tramvay'a binip istanbul üniversitesi/beyazıt istasyonu'nda inin. oradan vezneciler metrosuna biraz yürüyüp (oklar yardımcı olacaktır) yine hacıosman'a gidebilirsiniz.
  • patates  (05.08.19 07:56:43) 
Bence Anadolu Kavağı için en iyi yol deniz yolu. Üsküdar'dan direkt Kavak'a giden vapurlar var. Üsküdar-Haliç hattına Balat'tan binerek Üsküdar'a gelip Üsküdar'dan da Anadolu Kavağı vapuruna binebilirsiniz.


  • ms brownstone  (05.08.19 08:11:00) 
uskudar da aklimda olsun. sariyerden gectik harikaydi tarifler icin tesekkurler :)


  • guldum gectim genceciktim  (05.08.19 21:04:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.