[]

lightweight video editör

selam. elimde tırt bir bilgisayar var. onuna bazı videolardan bazı kesitler almak istiyorum. yani sallıyorum 5dk bir videonun 2.50-3.06 arası alınacak. yani uğraşırken beni performans anlamında yormayacak bu işi yapabilecek editör söyler misiniz bana?
 
openshot açık kaynak ve bedava, ama bence fazla "light"

youtube'un editörü epey yeterli, unlisted upload edip geri indirilebilir.

bi üstü bence sony vegas
  • celeron 300a  (05.08.19 01:04:50 ~ 01:05:00) 
VideoPad Video Editor

Benim dandik PC'de iş görmüştü en azından
  • panzerkampfwagen iv  (05.08.19 09:49:48) 
avidemux


  • nickini degistiren yazar  (05.08.19 11:22:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.