[]

İstanbulda tütün

Marlboro touch gri içiyordum. 17tl olmasıyla birlikte artık bu zevkimden vazgeçmek zorundayım :/ güzel bi tütün alıp devam etmek istiyorum. Tütün nereden alabilirim ve touch gri içen biri hangi tütünü sever? Teşekkürler
 
Aynı derdi paylaşan biri olarak ben de aynı arayışa girdim.
Tütün işi biraz sıkıntı malum, standardı olmayan bir alan. Adıyaman felan 1 kere güzel denk geliyor 3 kere leş. Karistirayim bir şeyler kendi zevkimi bulayım dersen optimum ayarı bulana dek onlarca kez deneme/yanılma yapıyorsun ve bu biraz motivasyonu baltalıyor açıkçası. Sonra endüstriyel sigaraya geri dönüş.
Bugün bakındım biraz, taksim tarafında tütüncü cafe diye bir yer varmış, çayını kahveni içerken kendi karışımı ürünlerin tadıni ucretsiz deneyimleme imkanı sunuyormuş. X bir tütüncude hangisini alayım baskısını kıran güzel bir yöntem bu. Salı yada çarşamba gidip görmeyi planlıyorum. Editlerim.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (04.08.19 23:36:35) 
george karelias içebilirsin. light'ı ve normali var. 25 gr'ı 20 tl civarında satılıyor. onun dışında old holborn, golden virginia da iyidir. hepsinin tadı ve aroması farklı. denemen gerekiyor.

istanbul'da milyon tane tütüncü var. genelde merkezi yerlerde pasaj içlerinde olurlar.
  • sir gawain  (05.08.19 10:42:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.