Rüyada ölmüş dedemi zombie olarak görüp kafasını bıçakladım [ölmedi]

Rahmetli ruyamda zombieydi. Yerken insan seciyodu ama. Herkesi yemiyodu. Aileye bir sey yapmiyodu. Sora ben dedim ki bizim canimiz can da milletinki patlican mi? Tam arkaodaya gelen misafir cocugunu yiyecekken bastim kafasindan bicagi, olmedi, camlari panjurlari indirip ailecek evden kactik. Sokakta da bir suru zombie oldugu icin ustumuze pis kokular surduk. Zombieler bizi koklayip oeeegghhh diyodu. Sora bir tane halil soyletmez’e benzeyen vitaminsiz bi zombie beni kokladi, olsun ben bunu da yerim dedi ve kolumu isirdi serefsz, sora uyandim.
Neden sizce?
Ben kicim acikta kaldi diorum.

babam ölüdğünde çok uzun zaman onu zombi olarak gördüm. önce normal insanmış gibi gelip sonra zombiye dönüşüp beni de zombiye yapmaya yapmaya çalışıyordu. varsa bir bilinçaltı açıklaması ben de bilmek isterim.

  • halanne  (04.08.19 10:37:46)
sana yol var.

  • ergenpezeveng  (04.08.19 13:00:06)
dedenin mezarını ziyaret et. ölü birisini gördüysen (zombi bile olsa) mezarını ziyaret etmen gerekir derler.

bu arada bu nasıl başlık arkadaş clickbait youtube başlığı gibi olmuş.
  • false pretension  (05.08.19 15:19:07 ~ 15:19:45)