[]

Uçak kazasına karışan pilotlara ne oluyor?

Aşırı ölümlü, feci kazalardan bahsetmiyorum. Şirketler işten çıkarıyor mu? Mesela sanırım en son Pegasus Trabzon'da kaza yapmıştı, o pilotlara ne oldu? Pilotaj hatası yoksa bile? Gerçi kaza nedeninin uçak olduğu durumlarda bile pilotaj hatası küçük bir yüzde oluyordu sanırım.
 
istanbul'da taxi yapıp piste çıkarken kanadını direğe çarpan uçağın pilotunu örnek versen daha iyi bence. direkt olarak pilot hatası, adam uçağı taxi pistine sığdıramayıp kanadı pist dışındaki direğe taktırmış.

muhtemelen ufak bir uçaktan büyük bir uçağa geçip kafanın eski ufak uçağa gitme olayı.

www.cumhuriyet.com.tr
  • Fodera  (04.08.19 07:20:39 ~ 07:22:34) 
Peki pilota ne yaptılar?


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (04.08.19 19:02:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.