[]

Behzat Ç

Hayatımda ilk kez blutv'den 2 bölümü izledim ve epey beğendim. Oturup eski bölümleri izlesem mi? Eskisi ve yenisi arasında fark var mı? Sevenleri ne düşünüyor?
 
Izlenir. Akiyor.


  • brkylmz  (03.08.19 23:18:47) 
Özellikle ilk sezonu çok seven biri olarak izlenir diyorum. Yenisi ile eskisi arasında fark oyuncular ve süre. Tabii 4.sezon daha çok taze ama ilk iki bölümü de beğendiğimi söyleyebilirim sadece sürenin kısalığından dolayı ufak tefek havada kalmalar var ama çok önemli mi, bence nein. Ekibin yeni üyeleri hakkında yargıya varmak çok erken olsa da ben iyi olacağını düşünüyorum.


  • saridendigindekirmizidiyebagiranadam  (03.08.19 23:33:08) 
blutv'dekileri sevdi isen eskilerini hayli hayli seversin, eskileri izle +1


  • gezegen olan pluton  (04.08.19 00:56:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.